pCon planner

pCon planner

Już dziś zacznij przygodę z profesjonalnym narzędziem pozwalającym projektować wnętrza. Planuj, aranżuj, konfiguruj, twórz realistyczne wizualizacje i korzystaj z wielu innych funkcji pCon.planner. Jest darmowy, skuteczny i kompatybilny z wieloma modelami CAD. Masz plan na wymarzone wnętrze? Stwórz je z naszymi meblami!

Zalety tworzenia projektów z danymi OFML
Skrócenie czasu przygotowania projektu
Konfiguracja graficzna modeli 3D odbywa się w określonych wariantach, dzięki czemu nie trzeba już każdorazowo analizować wielu zmiennych, bo przygotowaliśmy je za Ciebie.
Zawsze aktualna oferta
Nie potrzebujesz już wielu obszernych materiałów, by być na bieżąco. Teraz, by tworzyć własne projekty – pełną i aktualną ofertę znajdziesz w jednym miejscu i zawsze pod ręką.
Zminimalizowane ryzyko pomyłki
Przy użyciu danych OFML w łatwy i przejrzysty sposób kontrolujesz wycenę projektu, jak również jego wizualne odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Rozpocznij własny projekt

Całkowicie bezpłatnie zainstaluj aplikację i zarejestruj się na platformie w pCon.login. Otrzymanie dostępu do danych OFML naszych produktów możliwe jest po weryfikacji danych i zatwierdzeniu przez pracownika MARO. Dołożymy wszelkich starań, by proces aktywacji przebiegł jak najsprawniej.Jeśli potrzebujesz dostępu do pakietu brył MARO już dzisiaj, skontaktuj się z nami telefonicznie.

pCon.box

Przygotuj projekt z meblami MARO w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu! Już jesteśmy na platformie pCon.box, która umożliwia korzystanie z brył 3D bez konieczności instalacji programu na swoim urządzeniu i bez konieczności pobierania bazy.

Od teraz zaprojektowanie biura będzie łatwe, szybkie i dostępne dla każdego! Aplikacja jest już dostępna na urządzenia z systemem Android i IOS i umożliwia szybkie przygotowanie aranżacji w oparciu o dane OFML.

app store icongoogle play icon