pCon planner

pCon planner

Już dziś zacznij przygodę z profesjonalnym narzędziem pozwalającym projektować wnętrza. Planuj, aranżuj, konfiguruj, twórz realistyczne wizualizacje i korzystaj z wielu innych funkcji pCon.planner. Jest darmowy, skuteczny i kompatybilny z wieloma modelami CAD. Masz plan na wymarzone wnętrze? Stwórz je z naszymi meblami!

Rozpocznij własny projekt

Całkowicie bezpłatnie zainstaluj aplikację i zarejestruj się na platformie w pCon.login. Otrzymanie dostępu do danych OFML naszych produktów możliwe jest po weryfikacji danych i zatwierdzeniu przez pracownika MARO. Dołożymy wszelkich starań, by proces aktywacji przebiegł jak najsprawniej.Jeśli potrzebujesz dostępu do pakietu brył MARO już dzisiaj, skontaktuj się z nami telefonicznie.

pCon.box

Przygotuj projekt z meblami MARO w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu! Już jesteśmy na platformie pCon.box, która umożliwia korzystanie z brył 3D bez konieczności instalacji programu na swoim urządzeniu i bez konieczności pobierania bazy.

Od teraz zaprojektowanie biura będzie łatwe, szybkie i dostępne dla każdego! Aplikacja jest już dostępna na urządzenia z systemem Android i IOS i umożliwia szybkie przygotowanie aranżacji w oparciu o dane OFML.

app store icongoogle play icon