Kariera

Firma MARO powsta艂a w 1991 roku, od pocz膮tku pomaga tworzy膰 doskona艂e wn臋trza biurowe. Jako jedna z pierwszych w Polsce rozpocz臋艂a produkcj臋 systemowych mebli biurowych. Od tego momentu pozostaje w bran偶y liderem w dziedzinie innowacji technicznych i wzorniczych.

Jeste艣my rodzinn膮 firm膮, kt贸ra zatrudnia dzi艣 200 os贸b.

Najcenniejsz膮 warto艣ci膮 w MARO s膮 nasi pracownicy. To dzi臋ki nim mo偶emy w pe艂ni wykorzystywa膰 nasze mo偶liwo艣ci produkcyjne, to oni dbaj膮 o jako艣膰 naszych produkt贸w i doskona艂膮 obs艂ug臋 naszych klient贸w. Dbamy, aby nasi pracownicy byli zadowoleni i dumni z firmy, dla kt贸rej pracuj膮. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpiecznych warunk贸w pracy. Wszystkim pracownikom zapewniamy wsparcie, szkolenia wprowadzaj膮ce oraz podnosz膮ce kwalifikacje. Organizujemy liczne spotkania pracownicze i integracyjne. Na przestrzeni naszej d艂ugoletniej dzia艂alno艣ci uda艂o nam si臋 stworzy膰 prawdziw膮 spo艂eczno艣膰 firmy, dzi臋ki czemu wielu z naszych kluczowych pracownik贸w jest z nami od pocz膮tku funkcjonowania firmy.

Trzy rzeczy, o kt贸re dbamy

Zatrudniamy na d艂ugo

Cenimy sobie rodzinn膮 atmosfer臋, wzajemn膮 pomoc i wsp贸艂prac臋. Jeste艣my firm膮 zatrudniaj膮c膮 niemal偶e 200 os贸b. Wszyscy znamy si臋 i mamy w艣r贸d nas wiele os贸b, kt贸re s膮 z nami od pocz膮tku, od za艂o偶enia MARO. Do艂膮cz do naszej rodziny na lata!

Doceniamy kreatywno艣膰

Bran偶a mebli biurowych nie znosi rutyny. Projekty, kt贸re realizujemy s膮 za ka偶dym razem inne. Pojawiaj膮 si臋 nowe potrzeby klient贸w, nowe style pracy, nowe uk艂ady mebli dostosowane do konkretnego obiektu i jego powierzchni. Zadania powierzone pracownikom MARO s膮 za ka偶dym razem anga偶uj膮ce i wa偶ne w znaczeniu ca艂ej organizacji, potrzeb rynku i 艣rodowiska.

Chcemy 偶eby nasi pracownicy byli dumni z produkt贸w, kt贸re razem tworzymy

Projektujemy nowoczesne, funkcjonalne meble o ponadczasowym wzornictwie. Staramy si臋 艣ledzi膰 trendy i najnowocze艣niejsze innowacje z innych bran偶, kt贸re mo偶na zaimplementowa膰 do rozwi膮za艅 biurowych. Wsp贸艂pracujemy z ekspertami z dziedziny ergonomii i ostatecznymi u偶ytkownikami tak, aby finalne produkty, kt贸re wychodz膮 z naszej fabryki by艂y powodem do dumy ka偶dego z pracownik贸w, kt贸ry uczestniczy艂 w procesie ich wytworzenia, monta偶u i wysy艂ki do klienta.

Do艂膮cz do nas

Nieustannie poszukujemy utalentowanych os贸b, kt贸re do艂膮czy艂yby do naszego zespo艂u.

Je偶eli jeste艣 zainteresowana/y wsp贸艂prac膮 z nami, prze艣lij swoje CV na adres rekrutacja@maro.pl, lub wype艂nij formularz rekrutacyjny.

Aktualne oferty pracy

Konstruktor/ka - Technolog
Dzia艂 Konstrukcyjno Technologiczny
Zadania:
  • Przygotowywanie konfiguratora zam贸wieniowego dla klient贸w;
  • Przygotowanie procesu produkcyjnego;
  • Projektowanie i wprowadzanie usprawnie艅 w procesie produkcji;
  • Udzia艂 w projektowaniu nowych wyrob贸w;
  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technicznej;
  • Przygotowywanie norm materia艂owych oraz kalkulacje wyrob贸w.
Oferujemy:
  • Ciekaw膮 prac臋 na samodzielnym stanowisku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzale偶nione od wynik贸w pracy;
  • Prac臋 w stabilnej firmie;
  • Interesuj膮c膮 prac臋 w przyjaznym otoczeniu.
Wymagania:
  • Wykszta艂cenie wy偶sze techniczne;
  • Znajomo艣膰 bran偶y meblowej i/lub metalowej;
  • Do艣wiadczenie w opracowywaniu proces贸w technologicznych, kalkulacji wyrob贸w;
  • Umiej臋tno艣ci tworzenia dokumentacji technicznej i technologicznej;
  • Sprawne pos艂ugiwanie si臋 programami CAD (SolidWorks lub Inwentor);
  • Umiej臋tno艣膰 analitycznego my艣lenia;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1 wg ESOKJ;
  • Umiej臋tno艣膰 logicznego, kreatywnego my艣lenia, formu艂owania wniosk贸w, doradzania.
Przedstawiciel handlowy
Przedstawiciel/ka Fabryki ds. Sprzeda偶y na terenie Poznania i Wielkopolski
Zadania:
  • nawi膮zywanie nowych kontakt贸w handlowych na terenie Wielkopolski
  • realizacja cel贸w sprzeda偶owych w oparciu o sytuacj臋 na rynku oraz oczekiwania klient贸w
  • opieka nad klientami firmy (regularny kontakt, wsparcie merytoryczne, obs艂uga posprzeda偶owa)
  • kszta艂towanie i promowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • sporz膮dzanie raport贸w tygodniowych 鈥 planowanie i raportowanie wizyt u klient贸w
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzale偶nione od wynik贸w pracy (wynagrodzenie sta艂e + atrakcyjny system prowizyjny)
  • mo偶liwo艣膰 rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezb臋dne narz臋dzia pracy - laptop, telefon, samoch贸d s艂u偶bowy
  • interesuj膮c膮 prac臋 w przyjaznym otoczeniu
Wymagania:
  • mile widziane do艣wiadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i do艣wiadczenie w prowadzeniu samochodu 鈥 warunek konieczny
  • predyspozycje sprzeda偶owe
  • nastawienie na realizacj臋 wynik贸w sprzeda偶owych
  • wysoka kultura osobista
  • zdolno艣ci organizacyjne
  • komunikatywno艣膰, otwarto艣膰, umiej臋tno艣膰 wys艂awiania si臋
  • umiej臋tno艣膰 logicznego oraz kreatywnego my艣lenia, formu艂owania wniosk贸w, doradzania
  • wykszta艂cenie 艣rednie lub wy偶sze
  • dobra znajomo艣膰 obs艂ugi komputera MS Office
Pracownik Produkcji
Produkcja
Oferujemy:
  • umow臋 o prac臋 od pierwszego dnia,
  • stabiln膮 prac臋 w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiej臋tno艣ci i zaanga偶owania,
Wymagania:
  • zdolno艣ci manualne
  • ch臋膰 do pracy, samodzielno艣膰, dobra organizacja pracy
  • zaanga偶owanie w wykonywan膮 prac臋, dba艂o艣膰 o jako艣膰 wykonywanej pracy
  • mile widziane do艣wiadczenie w pracy na  produkcji
  • mile widziane do艣wiadczenie w obs艂udze maszyn do obr贸bki drewna
  • mile widziane wykszta艂cenie zawodowe
  • znajomo艣膰 bran偶y meblowej b臋dzie dodatkowym atutem
  • gotowo艣膰 do pracy w systemie zmianowym
*Pola obowi膮zkowe