🎄Uprzejmie informujemy, że w dniach 23 grudnia - 6 stycznia w Fabryce obowiązuje przerwa świąteczna. 🎄
🎄Uprzejmie informujemy, że w dniach 23 grudnia - 6 stycznia w Fabryce obowiązuje przerwa świąteczna. 🎄

Trendy, wydarzenia i aktualności

Activity-Based Working
Koncepcja Activity-Based Working z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Co właściwie kryje się za tym terminem?
Design Thinking w projektowaniu przestrzeni biurowych
Zgodnie z założeniami metody, proces projektowania biura należy zacząć od diagnozy sytuacji i potrzeb użytkowników danej przestrzeni. Warto zapoznać się z organizacją pracy w danej firmie, przeanalizować typowy dzień pracy oraz uwzględnić narzędzia, z których pracownicy korzystają najczęściej.
Nowe kolekcje - Lusso i Fineze
Wyjątkowa estetyka, oryginalne kształty i nieszablonowe rozwiązania projektowe. Nowe kolekcje regałów i stolików odmienią Twoją przestrzeń.
StartUs. Ułatwiamy życie.
Biurko do pracy zdalnej - to coraz częściej wyszukiwana fraza.
Jak pracować Agile?
W sieci znajdziemy dużo różnych definicji Agile. Obecnie jest to modne słowo, którym sygnowane są firmy, książki, blogi a nawet trenerzy. Czym więc tak naprawdę jest to „Agile”?
Co zabija naszą efektywność? Home office pod lupą
Kto z nas nie marzył, aby w zimny deszczowy poranek móc popracować z domu, zamiast wybiegać na tramwaj czy walczyć w sznurze samochodów o przyjazd do pracy na czas?
Nie przepraszaj za sukces
Droga na szczyt bywa kręta i wyboista. Większość z liczących się ludzi biznesu przyzna, że za sukcesem stoją tysiące godzin pracy, a biuro to już ich drugi dom. Dlaczego więc traktować je po macoszemu? Niech miejsce, które walczy o palmę pierwszeństwa z domowym zaciszem, będzie równie piękne, urządzone z pasją i ogromną dbałością o szczegóły.
Współpraca MARO ze studentami UAP
24-28 lutego podczas targów Arena Design będzie można zobaczyć owoce współpracy Fabryki Mebli MARO z grupą studentów poznańskiego Uniwersystetu Artystycznego - w ramach 19 edycji Programu Edukacyjno-Projektowego (PE-P), którego celem jest zdobywanie wiedzy i rozwój umiejętności projektowych w oparciu o bezpośrednią współpracę z przemysłem.
Trendy dla biur na rok 2021
Przełom roku to zwykle czas podsumowań, ale i oczekiwania na nowe. Rok 2020 był dla wszystkich zaskakujący i przyniósł wiele zmian.