✔️ Zobacz nasz nowy katalog Mebli Gabinetowych 2022/2023! ✔️
✔️ Zobacz nasz nowy katalog Mebli Gabinetowych 2022/2023! ✔️
Meble szyte na miarę

Meble szyte na miarę

Ogromnie wzrosły wymagania dotyczące tego, co powinno oferować miejsce pracy. Jednocześnie pracownicy bardziej niż kiedykolwiek identyfikują się ze swoją firmą poprzez środowisko pracy.

Planowanie miejsca pracy

Planowanie miejsca pracy w pełni dostosowanego do potrzeb, motywującego i bogatego w praktyczne rozwiązania, stało zawsze w centrum uwagi MARO.

Wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w zakresie obróbki drewna i stali oraz szeroki zakres produkcji, umożliwiają firmie MARO bardzo szybkie i elastyczne reagowanie na życzenia klienta oraz opracowywanie niestandardowych koncepcji mebli. Nasza produkcja niestandardowa dostępna jest już od pojedynczych sztuk.

Indywidualne podejście

Każdy proces projektowy jest w MARO indywidualny, jednak zawsze staramy się poznać nie tylko potrzeby klienta, ale także prowadzimy analizę stylu pracy i specyfiki firmy na miejscu u klienta. Na bieżąco konsultujemy i konfrontujemy nasze pomysły tak, aby uzyskać maksimum funkcjonalności przy zachowaniu wysokiej estetyki. Po wszelkich technicznych uzgodnieniach, inwestor może liczyć na propozycję umeblowania biura w oparciu o zmodyfikowane lub w pełni zindywidualizowane rozwiązania, oraz wizualizacje, pokazujące dokładnie ostateczny wygląd biura.