Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

Jesteśmy przede wszystkim dla Ciebie. Chcemy, aby każdy produkt i usługa, które świadczymy naszym klientom, były szyte na miarę tak, by satysfakcja klienta była jak najwyższa.
Myślisz o potrzebach związanych z obecną lub przyszłą przestrzenią biurową? Jesteśmy po to, by Ci pomóc. Rozwiążemy wątpliwości i wesprzemy Cię na każdym etapie działania. Spójrz, co możemy dla Ciebie zrobić:

Kompetencje architektoniczne

Przestrzenie biurowe od zawsze stały w centrum naszej działalności. Z upływem czasu szeroko rozwinęliśmy nasze kompetencje w tej dziedzinie, potrafimy właściwie reagować na zachodzące zmiany i odpowiadać na pojawiające się potrzeby. Profesjonalne projekty i realistyczne wizualizacje, jakie tworzymy w MARO, przekonują nawet najbardziej wymagających.

Zastanawiasz się, czego potrzebuje Twoja przestrzeń biurowa? Zgłoś się do nas, a uzyskasz pełne i profesjonalne wsparcie.

  • Inwentaryzacja
  • Plan zagospodarowania przestrzeni biura
  • Rearanżacja istniejącej przestrzeni biurowej
  • Przygotowanie wizualizacji projektu

Konsultacje z architektem

Pobierz broszurę usług

Kompetencje serwisowe

W MARO zatroszczymy się o Twoje meble, dzięki czemu nie tylko ograniczysz koszty, ale też zadbasz o środowisko. Profesjonalna pielęgnacja, właściwe użytkowanie czy regularne przeglądy to jedne z wielu aspektów, które należy mieć na uwadze, by nasza przestrzeń biurowa jak najlepiej i najdłużej spełniała swoje funkcje.

  • Audyt stanu mebli
  • Montaż mebli

Pobierz broszurę usług

Kompetencje finansowe

W dzisiejszej, dynamicznej rzeczywistości, zdolność szybkiej adaptacji jest szczególnie ważna. W MARO nie od dziś myślimy o zapewnianiu naszym klientom najlepszych rozwiązań. Praca projektowa, mobilność i wiele innych czynników rodzą zróżnicowane potrzeby wobec przestrzeni biurowych, dlatego wychodząc im naprzeciw oferujemy m. in. leasing mebli czy odroczone płatności. Nasze usługi umożliwią znacząco optymalizować obciążenia finansowe firm, a ich pracownikom zapewniają najwyższy standard już od pierwszego dnia pracy. Już teraz sprawdź i przekonaj się sam/a.

  • Leasing mebli

Pobierz broszurę usług

Kompetencje specjalistyczne

Otoczenie, w którym funkcjonujemy, silnie oddziałuje na nas i nasze nastroje. Organizacja przestrzeni ma bardzo duże znaczenie dla naszej produktywności i efektywności, ale też dla spokoju i dobrego samopoczucia. W MARO o Twojej przestrzeni biurowej myślimy kompleksowo, a każdy szczegół jest przemyślany. Chętnie nauczymy Cię naszych doświadczeń i sprawimy, że Twoim biurze zagości nowoczesność, styl i komfort. Zawsze w parze z jakością, funkcjonalnością i ergonomią.

  • Wsparcie w zarządzaniu zmianą – Your Office of Tomorrow
  • Ergonomiczna ocena środowiska pracy
  • Ocena efektywności środowiska pracy

Pobierz broszurę usług

Wszystko, czego potrzebuje Twoja przestrzeń biurowa, możemy zrealizować za Ciebie - dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami